Buradasınız

Tasarlanan Siteler

Baydar Bilişim tarafından tasarlanan web siteleri.

Erzurum Araştırmaları Web Sitesi

Erzurumluyum.net, internette Erzurum'la ilgili çok sayıda site içinde şehrin entellektüel birikimine bir ayna tutarak farklılaşıyor.  Erzurum'da kültür, sanat, tarih, spor, basın yayın gibi çok çeşitli konularsa çok sayıda makalenin yer aldığı site bünyesinde barındırdığı ESAS (Erzurum Sanal Ansiklopedik Sözlüğü) ile kollektif bir ansikopedi çalışması da yürütüyor. 

Dijital Müteşair

Dijital MüteşairŞairi değil belki ama müteşairi pek bol bir ülkeyiz. Doğru dürüst bir şairi okuma zahmetine katlanmadan şair olmaya çıkan müteşairlerin hiçbir kurala tabi olmadan, yazdıkları "modern" şiirleri okudukça aklımızdan geçen bir şeyi, bu sitede gerçekleştirdik: "Şiir Yazan Bilgisayar Programı!

Aile Akademisi

Bütün yaşadıklarımız çocuklarımızı, gelecek nesillerimizi nasıl etkileyecek? Bu sonuçlar ne tür önlemler alınmasını gerekli kılıyor? Ve en önemlisi “fıtri/geleneksel aile” yapısı bütün bu sorunların üstesinden gelip geleceğe kalabilecek mi? Bu sorular/sorunlar kalıcı ve sürdürülebilir projeleri gerekli kılıyor.

Altı Çizili Satırlar

Türünün öncülerinden olan sitede geniş bir kullanıcı kitlesi okudukları kitapları, yazarları ve altını çizdikleri satırları birbirleriyle paylaşıyorlar. Kitaptan yazarına, yazardan kitaplarına, ya da bu bilgileri ekleyen kullanıcıların eklediği diğer satırlara geçerek bu içerik açısından son derece zengin sitede dolaşılabiliyor.

Subscribe to RSS - Tasarlanan Siteler